Kurumsal

Firmamız 1993 yılında Demirciler çarşısında 6 m²'lik yerde kurulmuş, günümüzde 2.Sanayi sitesinde 300 m²'lik alanda hizmetini sürdürmektedir. .

Firmamız sadece internet olarak satış yapmamakta olup, mağaza yerinde satış ve satışa sunduğu ürünlerin birçoğunu aktif toptan ve tedarikçiliğini yapmaktayız. 

AlışveAlışveriş sitemizde satılan ürünlerin bir çoğunu kendimiz üretsek de doğrudan, üretici, ithalatçı ve distribütör firmalar ile yıllardır bayilik ilişkisi içerisinde çalışmaktayız.

E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Bu unsurlar doğrultusundaki faaliyetlerimiz ile Türkiye'de internet üzerinden alışverişin güvenlik ve hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarımızın sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmek, temel ilkelerimizdir.


Hizmet Politikası esaslarımız aşağıdaki şekildedir;

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve en uygun şekilde karşılamak

Sürekli gelişimi ilke olarak benimsemek,

Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak, Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmek, firma bünyesinde sürekli bir gelişim sağlayabilmek,

Çalışmalarımızın değişen şartlara ve gelişen teknolojiye paralel olarak, kalite yönetim sistemine uygun, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak.